آخرین نظرات
جستجو در وبلاگ

آموزش استفاده از "ماژول تایمردار پیشنهاد شگفت انگیز"

توسط

ماژول تایمردار پیشنهاد شگفت انگیز

ماژول تایمردار پیشنهاد شگفت انگیز یک ماژول بی نظیر برای فروشگاه شما خواهد بود. با استفاده از این ماژول میتوانید فروش خود را افزایش دهید. این ماژول یک بخش در صفحه اصلی فروشگاه شما ایجاد میکند که در این بخش تمام محصولاتی که دارای تخفیف ویژه زماندار باشند به نمایش در خواهند آمد. توجه داشته باشید که در این ماژول فقط محصولاتی که دارای تایمر باشند و ناموجود نباشند را نمایش میدهد. این یک مزیت بزرگ برای فروشگاه شما به حساب می آید ؛ زیرا دیگر شما نیازی به صرف وقت برای حذف محصولاتی که ناموجود هستند یا زمان تخفیف آنها به پایان رسیده است باشید.

آموزش استفاده

1- برای اینکه بتوانید از این ماژول استفاده کنید ، ابتدا باید پس خرید ماژول ، به پروفایل کاربری خود در وبسایت رادیتو مراجعه کرده و ماژول را در وبسایت خود نصب نماید ( برای آموزش نصب ماژول کلیک کنید )

2- در این مرحله به صورت اتوماتیک ماژول به هوک خانه (displayHome) اضافه خواهد شد.

نمایش محصولات در ماژول :

پس از نصب ماژول نوبت به نمایش محصولات در بخش مورد نظر است . اینجاست که ویژگی منحصر به فرد این ماژول خود نمایی میکند. 

1- وارد بخش مدیریت وبسایت خود شوید 

2- از تب کاتالوگ ، محصول ها را انتخاب کنید

3- با ویرایش محصول ، به صفحه مدیریت محصول وارد شوید. 

4- در این بخش به تب "قیمت گذاری" بروید

5- در این صفحه از بخش قیمت‎های ویژه گزینه " افزودن یک قیمت ویژه" را انتخاب کنید، با انتخاب این گزینه ، صفحه ای برای اعمال تخفیف پیش روی شماست

6- حالا کافی است که شما یک زمان برای شروع تخفیف و یک زمان برای پایان تخفیف انتخاب کنید، سپس میزان تخفیف را انتخاب کنید و بر روی گزینه اعمال کلید کنید.

7- تمام !!! در صورتی که زمان شروع کمتر از زمان فعلی و زمان اتمام بیشتر از زمان فعلی باشد ( به طور خلاصه محصول از زمان شروع تخفیف تا پایان تخفیف در اسلایدر نمایش داده خواهد شد) محصول با تخفیف انتخاب شده به نمایش در خواهد آمد.

نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری